کیلومتر، آسان‌ترین راه خرید خودرو

خودروی دلخواهت را با سود کم و تضمین شده صاحب شو.

با هدف تعیین اهداف دقیق و ارائه حمایت از سمت گروه سرمایه‌گذاری اسپادانا24، ما یک راهبرد را معرفی نموده‌ایم که افراد را قادر به به‌دست‌آوردن خودروی دلخواه خود با راحتی بیشتر می‌سازد. همچنین، در چارچوب این هدف، در کیلومتر، بر آن هستیم تا به مشتریان خود بهترین خدمات را ارائه نماییم. اعتقاد داریم که رضایت مشتری، ارکان اساسی هدف ما را تشکیل می‌دهد و جهت دستیابی به این هدف، تمام تلاش و توان خود را به کار می‌گیریم. از این به بعد، همواره همراه و پشتیبان شما در مسیر موفقیت خواهیم بود. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً شماره تماس خود را برای ما ارسال نموده و کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت؛ یا می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

امکان خرید خودرو با پیش‌پرداخت کمتر

تحویل خودرو در بازه زمانی مشخص

تضمین تمامی فرآیند قرارداد خرید و تحویل خودرو

پرداخت تنها ۱٪ سود

کیلومتر؛ جاده‌ای به سوی خرید بهتر

سفری به آینده؛

خودروی مد نظرتان به‌راحتی در دسترس است.

خدمات خرید خودروی کیلومتر به عنوان یک رویکرد نوین، از طریق همکاری مستقیم با گروه سرمایه‌گذاری اسپادانا۲۴ و فروشندگان معتبر خودروها شکل گرفته است. در این روش، شما در یک فرآیند سرمایه‌گذاری ۶ ماهه تضمین‌شده شرکت می‌کنید و در نتیجه، پس از گذشت این مدت، خودروی خریداری شده به شما تحویل داده می‌شود. مابقی مبلغ نیز در دو دسته چک با تاریخ‌های شش ماه و یک‌سال پس از تحویل خودرو، قابل تسویه خواهد بود.

تمامی جریان کار قرارداد خرید و تحویل خودرو تحت پوشش بیمه‌نامه‌ای معتبر قرار گرفته و با اطمینان کامل می‌توانید به خرید خودروی دلخواه بپردازید. هزینه خدمات تنها به نسبت ۱٪ از مبلغ معامله محاسبه می‌گردد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید.